Pypes Performance Exhaust EVT510-36 Exhaust Stack, Clamp-On/Weld-On, 5 in OD Inlet, 10 in Round Outlet, 36 in Tall, Single Wall, Rolled Edge, Angled Cut, Stainless, Polished, Each
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
Exhaust Stack, Clamp-On / Weld-On, 5 in OD Inlet, 10 in Round Outlet, 36 in Tall, Single Wall, Rolled Edge, Angled Cut, Stainless, Polished, Each
  • Package dimensions: 36.0 " L x 11.0 " W x 11.0 " H