TMT08JV2363 (Mfg:JPC60PPBS0402L)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
17
quantity
Product details
Category
This product measures 0.65 in width, 1.15 in length, and 0.60 in thickness. It comes with 3200 meters of tape per reel and 1600000 pockets. The tool used is JPC60PPBS0402L, and it's designed for MISC devices. The width to pitch ratio is 8X2.